ورزشی

آرش شرقی در آستانه پیوستن به پرسپولیس

مدال: باشگاه پرسپولیس بعد از جذب ساسان زمانه و عضویت او در تیم امید پرسپولیس به رغم برخورداری از درویش وند به عنوان گلر سوم با حضور آرش شرقی گلر سابق ذوب‌آهن و سپاهان در تمرینات موافقت کرده است.

پرسپولیس یک گلر دیگر جذب می‌کند.

از ترکیه خبر می رسد که احتمال دارد آرش شرقی که همچون درویش وند گلر زیر ۲۳سال محسوب می شود هم جذب شود و در بازگشت پرسپولیس از ترکیه قرارداد ببندد.

بدین ترتیب پرسپولیس علاوه بر بیرانوند و رادو سه گلر سوم خواهد داشت و این دقیقا یعنی خرید بازیکن در پست هایی که ترافیک بازیکن را شاهد هستیم. درست مثل سه خرید بزرگسالان!

البته فعلا مشخص نیست چرا ساسان زمانه گلر فصل قبل استقلال که گفته می شود از کیفیت خوبی هم برخوردار است در تمرینات تیم بزرگسالان جایی ندارد و باشگاه گلر زیر ۲۳سال برای تست به ترکیه می فرستد.

آیا زمانه که پیوستن او از استقلال به پرسپولیس جنجال هایی را به همراه داشت خلاف تاکید خیلی ها کیفیت خوبی ندارد؟ آیا اصلا سیدی مربی گلرهای پرسپولیس زمانه را دیده؟

هر چه هست پرسپولیس در صورت جذب آرش شرقی سه گلر سوم خواهد داشت همانطور که در وینگر چپ چهار بازیکن تخصصی دارد و در وینگر راست هم همین تعداد بازیکن را با خرید احمد زاده خواهد داشت و در دفاع وسط هم شرایط مشابه را باید تجربه کند در حالی که کالدرون هر روز سراغ مهاجم جدید را از باشگاه می گیرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا