چهره ها

ازدواج سلطان ۵۰ ساله مالزی با دختر شایسته روسیه

اکی ترین ها: دختر شایسته سابق مسکو که با محمد پنجم کلانتان، سلطان مالزی، ازدواج کرد، اولین عکس خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت و پس از ۶ ماه به شایعات پایان داد.

انتشار اولین عکس عروسی «سلطان مالزی» و «دختر شایسته مسکو»

ریحانا اوکانا پترو، ۲۵ ساله، که با محمد پنجم کلانتان ۴۹ ساله ازدواج کرد، در نهایت راضی شد که عکسی از مراسم عروسی خود را در صفحه اینستاگرامش منتشر کند.

علاوه بر عکس عروسی، او عکسی از فرزندش را نیز منتشر کرد.

این زوج مشهور، صاحب فرزندی پسر، با نام تنگکو ایمایل لئون، در ماه می ۲۰۱۸ شدند، اما از آن زمان تاکنون هیچ عکسی از او منتشر نکردند.

در واقع این دو عکس اولین عکس‌های این زوج مشهور پس از ازدواجشان است که عکس‎العمل‌های زیادی از مردم و طرفدارانشان را به راه انداخت.

انتشار اولین عکس عروسی «سلطان مالزی» و «دختر شایسته مسکو»

او حتی عکس‌هایی از دوران بارداری‎اش را نیز منتشر کرد و در توضیحات آن نوشت: «یکی از سخت‌ترین دوران زندگی من، دوران بارداری‎ام بود.» او حتی به خاطر بارداری، مجبور شد که ۳ ماه در بیمارستان بستری شود.

پس از ازدواج او، بیانیه‌ای با این مضمون منتشر شد: «سلطان کلانتان در راستای انجام مسئولیت‌های خود به عنوان رئیس دولت، یک ستون ثبات، منبع عدالت، هسته وحدت و… به مردمش خدمت کرده است.»

ریحانا اولین پست‎اش در اینستاگرام را در اوایل جولای منتشر کرد. او که به دلیل همسرش به اسلام روی آورد، در اولین پیست‎اش نوشت: «من خوشحالم که از این به بعد لحظه‌های شاد زندگی‎ام را با شما به اشتراک می‌گذارم.»

انتشار اولین عکس عروسی «سلطان مالزی» و «دختر شایسته مسکو»
او همچنین در صفحه‎اش در مورد اولین دیدارش با سلطان نوشت: «ما همدیگر را در بهار ۲۰۱۷ در اروپا ملاقات کردیم. در آن زمان من دوست جواهرسازم، جیکوب آرابو، همکاری می‌کردم. پس از اولین دیدارمان، او مرا به شام دعوت کرد. راستش من او را نمی‌شناختم و زمانی که از او خواستم خودش را معرفی کند، او گفت که سلطان مالزی است. من هم فکر می‌کردم که شوخی می‌کند، از این رو در جواب به او گفتم: «من هم ملکه مسکو هستم.» ما تمام عصر آن روز را با هم حرف زدیم و در نهایت شماره‌ تلفن‌هایمان را به هم دادیم.»

طبق گزارشات، این زوج عروسی مجللی را در سالن کنسرت بارویخا در مسکو برگزار کردند. از روی تنها عکس عروسی آن‌ها می‌توان فهمید که لباس عروس او با گل‌های توری تزیین شده بود؛ و این در حالی بود که همسرش لباس سلطنتی آبی رنگ خودشان را به تن کرده بود.

منبع: telegraph

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا