ورزشی

از مذاکره استقلال با برانکو بی‌خبر بودم

خبرورزشی: محمدحسین نژادفلاح در فصل چهاردهم برای مدتی با یک پست عجیب، مدیر باشگاه پرسپولیس بود. او به عنوان «قائم مقام هیئت مدیره» فعالیت می‌کرد، اما نه خبری از هیئت‌مدیره بود و نه مشخص شد قائم مقام چه کسی است؛ عجیب‌تر اینکه همان موقع نیز می‌گفتند هیچ حکمی برای نژادفلاح از سوی مسئولان وزارت ورزش امضا نشده و او به این خاطر که تنها بازمانده از هیئت‌مدیره جنجالی وقت بود، به صورت شفاهی مدیریت باشگاه را برعهده گرفت.

با این حال نام نژادفلاح برای همیشه در ذهن هواداران باقی می‌ماند زیرا او بود که برگه قرارداد را در استانبول با برانکو امضا کرد و این مربی کروات را به تهران برگرداند. البته همان پول بدهی مالیاتی و پیش‌پرداخت از حساب حسین هدایتی به دست برانکو رسید تا این مربی هیچ مشکلی برای حضور در تهران نداشته باشد.

با این حال نژادفلاح همان مدیری بود که برانکو را به ایران آورد، اما روز گذشته شایعه‌ای به راه افتاد مبنی بر اینکه برانکو قرار بود سرمربی استقلال شود. اتفاقاً علی فتح‌الله زاده نیز این خبر را تأیید کرد و به خبرورزشی گفت: «با برانکو مذاکراتی داشتیم و همه کار‌ها برای جذب او انجام شده بود ولی در نهایت اتفاقاتی افتاد که برانکو را از استقلال دور کرد.»

به همین بهانه با نژادفلاح تماس گرفتیم. او در این مورد گفت: «هیچ خبری در مورد مذاکره استقلالی‌ها با برانکو ندارم و همان زمان نیز، چیزی در این مورد به ما گفته نشد.

می‌دانستیم که برانکو برای مدتی بیکار بوده و به همین علت به سراغ او رفتیم تا مذاکره داشته باشیم. برانکو نیز به خاطر اینکه سابقه کار در ایران را داشت، پیشنهاد ما را پذیرفت و مشکلات را حل کردیم تا این مربی کروات به پرسپولیس بیاید.»

او در نهایت، در خصوص جدایی برانکو نیز گفت: «حرف زیادی در این مورد ندارم. فقط می‌دانم که باید از همه مربیان پرسپولیس حمایت کرد. نتایجی که برانکو ایوانکوویچ با پرسپولیس گرفت نیز نشان می‌دهد آن زمان که ما بر مسند کار بودیم، انتخابی که داشتیم کاملاً درست بود.»

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا