ورزشی

استقلا رو هو خطرناک ت است

خبرورزشی: استقلال در فصل نقل و انتقالات سیاوش یزدانی، میلاد باقری، شیخ دیاباته، مسعود ریگی، علی دشتی و محمد بلبلی را جذب کرده و حالا به دنبال رضا اسدی است. در بین خرید‌های جدید استقلال یزدانی، باقری و دیاباته قد و قواره بلندی دارند و استراماچونی می‌خواهد رضا اسدی را هم به این جمع اضافه کند و این در حالی است که استقلال دو بازیکن بلندقامت دیگر هم در لیست خود دارد و مرتضی تبریزی و محمد دانشگر در اختیار سرمربی ایتالیایی جدید آبی‌های تهران هستند.

استفاده از ضربات ایستگاهی در فوتبال یکی از تاکتیک‌های مهم به حساب می‌آید و حتی در فوتبال انگلیس هواداران قبل از هر ضربه کرنر می‌ایستند و منتظر گلزنی هستند. حالا به نظر می‌رسد استراماچونی هم برنامه ویژه‌ای برای ضربات ایستگاهی دارد و یکی پس از دیگری بازیکنان بلندقامت را به تیمش اضافه می‌کند. استقلال با دیاباته و یزدانی بالاتر از ۱۹۰ سانتی‌متر اگر رضا اسدی را هم جذب کند، سه بازیکن بالای ۱۹۰ سانتی‌متر را همزمان به ترکیب آبی‌پوشان اضافه کرده و در کنار دانشگر و مرتضی تبریزی سرزن قرار می‌گیرند. البته میلاد باقری هم با وجود قامت کمتر از ۱۹۰ سانتی‌متر قدرت بالایی روی ارسال هوایی دارد و می‌تواند به خطرناک‌تر شدن آبی‌پوشان در زمان ارسال‌ها کمک کند.

جمع سرزنان حرفه‌ای استقلال با رضا اسدی به عدد ۷ می‌رسد تا آبی‌پوشان از همیشه روی هوا خطرناک‌تر باشند و می‌توانند روی توپ‌های هوایی موقعیت‌های بهتری نسبت به توپ‌های زمینی ایجاد کنند. البته افزایش میانگین قدی استقلال در دفاع هم به این تیم کمک می‌کند و استراماچونی می‌تواند از حالا خیالش راحت باشد که رقبا کار سختی برای گلزنی با ضربه سر به استقلال خواهند داشت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا