ورزشی

حالا نوبت ژست فاتحانه فتحی است

مدال: استقلال موفق شد با بخشی از مطالبات فیفایی خود پرونده بدهی به پرو پئیچ را مختومه اعلام کند تا حال مدیران این باشگاه ژستی فاتحانه به خود بگیرند.

مدیران استقلال در پرونده مطالبات پئیچ سربلند شدند.

حالا نوبت ژست فاتحانه فتحی است

فتحی و خطیر با تلاش در تسویه بدهی پروپییچ از محل درآمدهای استقلال در فیفا آن هم در روز پایانی مهلت شصت روزه هر چند دست به ریسک خطرناک و بزرگی زدند اما در نهایت با پذیرفتن مختومه شدن پرونده با تسویه بدهی از سوی فیفا به موفقیت بزرگی دست یافتند و می توانند به این موفقیت خود ببالند.

حالا باشگاه پرسپولیس که کل زمستان سال گذشته را به مکاتبه با فیفا برای واریز درآمد خود به حساب برانکو اختصاص داد و در این مسیر ناکام ماند باید یاد بگیرد که با نامه نگاری مشکل حل نمی شود .

استقلال این موفقیت را با رایزنی های فراوان بدست آورد. آنها هم از وزارت ورزش و وزارت امورخارجه کمک گرفتند و هم از تاج خواستند مکاتباتی با فیفا داشته باشد و مهمتر اینکه خطیر عازم مقر فیفا در زوریخ شد. سفر خطیر و رایزنی های انجام شده مهم ترین تاثیر را داشت

حالا استقلال با وصول نیمی از درآمد هشتاد و پنجاه هزار دلاری خود دست به کاری زده که نه فدراسیون به رغم روابط خوب با اینفانتینو موفق به انجام آن شد تا بخشی از طلب نه میلیون دلاری اش را وصول کند و نه پرسپولیس توانست طلب ۶۵۰هزار دلاری اش از فیفا به حساب برانکو واریز شود.

حالا با بسته شدن پرونده پروپییچ وقت ژست فاتحانه گرفتن فتحی و خطیر است و پاسخگویی عرب و مدیران رده میانی پرسپولیس که فقط وقت خود و برانکو را با فیفا گرفتند و انتظار داشتند با اکتفا کردن به نامه نگاری فیفا را مجای کنند و برانکو هم از این وعده و وعیدهای سرخرمنی خسته و کلافه نشوند.

فتحی و خطیر کاری کردند که همین دیروز تاج با کنایه درباره آن گفته بود ما به باشگاه استقلال گفتیم اگر توانستید طلب خود را در فیفا وصول کنید برای ما هم اینکار را انجام دهید و خزانه دار فدراسیون هم طوری حرف زده بود که انگار فیفا اصلا پاسخ باشگاهها را در چنین مواردی نمی دهد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا