خبرها

حمله افراد ناشناس به خودروی نماینده اصفهان

ایرنا: خودروی احمد سالک نماینده مجلس شورای اسلامی مورد سوء قصد ۴ موتور سوار قرار گرفت و راننده وی مجروح شد.

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در این باره گفت: ساعاتی پیش احمد سالک کاشانی، نماینده استان اصفهان مورد سوء قصد چهار موتور سوار قرار گرفت و نهایتاً راننده وی بر اثر اصابت گلوله از ناحیه پا مجروح شد.

حمله افراد ناشناس به خودروی نماینده اصفهان

وی ادامه داد: احمد سالک کاشانی بعد از ظهر امروز برای شرکت در یک برنامه تلویزیونی در تهران عازم شبکه افق بود که با هجوم ۲ موتور سوار به خودرو خود مواجه شد.

این نماینده مجلس عنوان کرد: در پی این درگیری راننده وی از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفته و اکنون در بیمارستان امام خمینی تهران تحت مداوا قرار گرفته است.

طبق گزارش اورژانس تهران؛ این حادثه ساعت ۲۰:۳۹ در اثر حمله چهار تن افراد ناشناس به خودرو احمد سالک کاشانی، نماینده مردم اصفهان در مجلس با کلت کمری رخ داده است.

رضا حبیبی، راننده خودرو نماینده اصفهان و ۴۸ ساله از سمت راست پا در این درگیری مضروب شده است.

اما حجت الاسلام سالک در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رابطه با اصل این ماجرا اظهار داشت: امشب حوالی ساعت ۲۰:۳۰ برای ضبط یک برنامه تلوزیونی در شبکه افق در محدوده خیابان دانشگاه حاضر شدم؛ زمان حضورم، در خیابان‌‌های اطراف صدای تیراندازی هوایی مشکوکی شنیده می‌شد.

نماینده مردم اصفهان در ادامه افزود: در ادامه و پس از ضبط برنامه، صدای چند شلیک در حوالی ساختمان محل حضورم شنیده شده که پس از حضور در صحنه مشخص شد، درگیری ۴ نفر موتورسوار مسلح با راننده و محافظ بنده اتفاق افتاده که منجر به جراحت پای وی شده است که البته حال وی نیز هم اکنون در شرایط مساعدی قرار دارد.

وی در رابطه با انگیزه این موضوع و وضعیت سلامتی خود تصریح کرد: بنده در صحنه تیراندازی‌ها حضور نداشتم و در حال حاضر در سلامت کامل هستم؛ در مورد انگیزه این افراد هم هنوز مورد مستندی در دست نیست و موضوع سوء قصد بودن این اتفاق هنوز مورد تأیید نیست.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا