سلامت

خبری که پرسپولیسی ها را حسابی می ترساند ؛ بیرانوند در آستانه لژیونر شدن!

علیرضا بیرانوند پس از درخشش در جام‌جهانی و مهار پنالتی کریستیانو رونالدو پیشنهادات مختلفی را دریافت کرده است. او به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که تمایل دارد تا از این باشگاه جدا شود، در حالی که ۳ فصل از مدت قراردادش باقی مانده بود و این باشگاه پرسپولیس است که می‌توانست برای جدایی او مبلغی را تعیین کرده و یا تحت هر شرایطی با جدایی او مخالفت کند.

تابستان سال گذشته گرشاسبی مدیرعامل سابق سرخ‌پوشان بندی را به قرارداد این دروازه‌بان ملی‌پوش اضافه کرد که بر اساس آن گلر پرسپولیس می‌توانست در ازای پرداخت ۷۰۰ هزار دلار به باشگاه تصمیم به جدایی بگیرد. اکنون بیرانوند در انتظار دریافت چنین پیشنهادی است و هر باشگاهی که بتواند مبلغ فسخ قرارداد او را پرداخت کند، می‌تواند علیرضا بیرانوند را به خدمت بگیرد. در ارتباط با همین موضوع روزهای گذشته اخبار و شایعات زیادی منتشر شد، اما باشگاه پرسپولیس در یک اطلاعیه عجیب اعلام کرد که این دروازه‌بان ملی‌پوش پیشنهادی ندارد. همین امر سبب شد تا مدیربرنامه‌های او دست به کار شود و پیشنهادات این دروازه‌بان را که به ایمیل رسمی باشگاه ارسال شده بود، به ایرج عرب نشان دهد.

با وجود تمام این بحث‌ها بیرانوند تصمیم گرفت در پرسپولیس بماند و در تمرینات تیم شرکت کرد.

بیرانوند بندهایی را به قراردادش اضافه کرده است، حتی او به همراه سایر بازیکنان تیم جهت آماده‌سازی پیش‌فصل به ترکیه نیز سفر کرده است. با این وجود در همان زمان اعلام شد که حضور این دروازه‌بان در تمرینات به منزله تایید ماندن او در تیم نیست. یکی از بندهای درج شده در قرارداد او پوشیدن لباس دیگر برندها و انجام تبلیغات شرکت‌هایی است که به نوعی اسپانسرینگ شخصی بیرا‌نوند را بر عهده دارند. این موضوعی است که بیرانوند سال گذشته به خاطر آن جریمه شده بود و این جریمه را مجری تبلیغاتی بیرانوند به باشگاه پرسپولیس ارسال کرده بود. طبق نامه ارسالی، باشگاه پرسپولیس باید ۴۰۰ میلیون تومان جریمه به اسپانسر بیرانوند پرداخت می‌کرد. حالا بیرانوند خواهان آن شده است که جدا از باشگاه بتواند لباس هر برندی را بر تن کند و در هر تبلیغی که تمایل داشته باشد شرکت کند باشگاه پرسپولیس نیز برای ایجاد آرامش با این خواسته بیرانوند موافقت کرده است.

اما به تازگی وکیل دروازه‌بان پرسپولیس مدعی شده است که او از سه تیم سطح برتری ژاپن، ایتالیا و پرتغال پیشنهاد دارد. باشگاه ویسل کوبه جز باشگاه‌هایی بود که پیشنهاد رسمی را به بیرانوند ارائه کرده بود و حتی دروازه‌بان لرستانی پرسپولیس مطالب اینستاگرامی باشگاه ژاپنی را لایک کرده بود. حالا طبق ادعای وکیل بیرانوند، یکی از این سه تیم حاضر است جهت جذب بیرا‌نوند مبلغ ۷۰۰ هزار دلار را برای پرداخت فسخ قرارداد او به باشگاه پرسپولیس پرداخت کند. به همین دلیل او اصرار دارد که بیرانوند از جمع سرخ‌پوشان جدا شود و به جرگه لژیونرها بپیوندد. او امروز نیز تایید کرد که ظرف ۳-۴ روز آینده تکلیف نهایی لژیونرشدن بیرانوند مشخص خواهد شد.

آیا بیرانوند در پی آن است که باشگاه مذکور پیشنهاد مکتوب را به باشگاه پرسپولیس ارسال کند و با رسمی‌شدن آن به جدایی خود مهر تایید بزند یا اینکه این ادعاها صحت ندارد. باید دید در روزهای آتی وضعیت مبهم دروازه پرسپولیس به کجا ختم می‌شود. اما اگر بیرانوند از پرسپولیس برود، قطعا مدیران باشگاه پرسپولیس با فشار و هجمه جدیدی از سوی هواداران خود روبرو خواهند شد، چرا که بیرانوند یکی از عوامل اصلی موفقیت پرسپولیس در چند فصل گذشته بوده است.

پارس فوتبال

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا