ورزشی

خودما ر برا قهرمان آماد می کنیم

خبرگزاری تسنیم: محمدرضا آزادی، مهاجم ملی‌پوش تیم تراکتورسازی در گفت‌و‌گو با سایت این باشگاه درباره آخرین وضعیت تیمش اظهار داشت: خوشبختانه تیم در شرایط خوبی قرار دارد و تمرینات خوبی را پشت سر می‌گذارد. خودمان را آماده می‌کنیم تا به امید خدا بتوانیم امسال به قهرمانی برسیم. کمپ ارزروم از امکانات خوبی برخوردار است و ما هم به صورت فشرده تمرین می‌کنیم تا آماده شروع مسابقات شویم و بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

وی درباره حضورش در اردوی تیم امید بیان کرد: چند بازی تدارکاتی در اردوی تیم امید انجام دادیم تا در شرایط خوبی قرار بگیریم و خوشبختانه برنامه‌های تمرینی‌مان خوب پیش رفت.

مهاجم بومی تیم فوتبال تراکتورسازی ضمن قدردانی از مالک این باشگاه، گفت: آقای زنوزی زحمات زیادی برای تراکتورسازی می‌کشد و از جیب خودش برای این تیم هزینه می‌کند. او تمامی حواشی باشگاه را به جان خریده است که امیدوارم بتوانیم با ارائه بازی‌های خوب و کسب نتایج درخور شأن این تیم، جواب زحمات‌شان را بدهیم.

آزادی درباره کار با دنیزلی خاطرنشان کرد: من با مربیان زیادی کار کردم و معتقدم آقای دنیزلی، مربی بادانشی است و جدیت خاصیتی دارد. با توجه به روحیه بالای تیم، امسال تلاش می‌کنیم که با تمام وجود بازی کنیم.

وی در خاتمه تأکید کرد: از هواداران می‌خواهم که مثل همیشه پشتیبان بازیکنان باشند و از تیم حمایت کنند تا بتوانیم طلسم قهرمانی را بشکنیم و جام را تقدیم آنها کنیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا