ورزشی

دژاگ همچنا غای بزر تمرینا تراکتور

ایلنا: اشکان دژاگه، کاپیتان تراکتور که در فصل جدید تا امروز در تمرینات تیمش حاضر نشده است برای بار چندم در اعلام موعد بازگشت خود بدقولی کرده است و این موضوع باعث شده حرف و حدیث‌هایی در مورد دلیل این غیب ایجاد شود.

هرچند باشگاه تراکتور و مدیربرنامه‌های دژاگه مصدومیت و پیگیری مراحل درمانی در آلمان را دلیل غیبت دژاگه عنوان می‌کنند ولی بند جدایی قرارداد این بازیکن نگرانی‌هایی برای سرخپوشان تبریزی ایجاد کرده است و گفته می‌شود این بازیکن در کنار پیگیری مصدومیتش مشغول مذاکره برای جدایی است.

از طرفی پیگیری طولانی مدت مصدومیت این بازیکن شایعاتی مبنی بر شدت این مصدومیت ایجاد کرده و گفته می‌شود این بازیکن در صورت بازگشت به ایران هم حداقل برای ۲ ماه قادر به حضور در میادین نخواهد بود.

به هر جهت تا زمانی که دژاگه در اردوی تراکتور آفتابی نشود نمی‌توان نظر قطعی در مورد وضعیت او داد ولی طولانی شدن غیبت او و بدقولی چند باره در بازگشتش به تمرینات باعث شده شایعاتی که پیرامون این بازیکن وجود دارد رنگ و بوی جدی به خود بگیرد.

از طرفی مصطفی دنیزلی که اهمیت بالایی برای نظم تیمی و حضور به موقع بازیکنان در تمرینات قائل است از وضعیت دژاگه شاکی است و گلایه خود را بارها به گوش مسئولان باشگاه رسانده است و عنوان کرده شاید اگر بازیکن دیگری به جای دژاگه بود تا الان قید ادامه همکاری با او را می‌زد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا