ورزشی

مدیرعام هی تیم نمی شوم

ایران ورزشی: علی فتح‌الله‌زاده در واکنش به پیشنهاد مدیرعاملی باشگاه نساجی مازندران گفته است: من نمی‌خواهم اسمی از تیمی یا جایی ببرم ولی امسال دو تیم لیگ برتری پیشنهاد ریاست هیات مدیره و مدیرعاملی را به من دادند که از آنها عذرخواهی کردم.

بعد از جدایی‌ام از استقلال بیش از ۱۰ تیم پیشنهاد مدیریتی دادند و مهم‌ترین آنها تراکتورسازی بوده که مدیریت‌اش برای هر شخصی افتخار است، اما با توجه به اینکه من استقلالی هستم از حضور در همه تیم‌ها عذرخواهی کردم فقط در مقطعی بود که آقای شفق به‌خاطر حضور تراکتورسازی در لیگ دسته اول این خواسته را داشت که در کنار آنها حضور داشتند و بعد از صعود این تیم به لیگ برتر دوباره از آنها جدا شدم چون به هر حال لباس تراکتورسازی قرمز است و نمی‌شد تغییری در آن ایجاد کرد.

من استقلالی هستم و همه دوستان به من بسیار لطف داشتند بخصوص دوستان عزیزی که آخرین پیشنهادها را ارائه کردند، اما تنها در صورتی برمی‌گردم که مدیرعامل استقلال شوم و مطمئنا اگر برگردم فقط برای گرفتن ستاره سوم است که قول آن را به مرحوم ناصر حجازی داده بودم. اگر این کار را انجام دهم مطمئن باشید بلافاصله از استقلال بیرون می‌آیم، چون فقط می‌خواهم وعده‌ای که به مرحوم حجازی داده بودم عملی شود.

مدیرعامل سابق استقلال با اشاره به بسته شدن پرونده پروپژیچ گفت: «الان همه مطالبه پروپژیچ پرداخت شده و من از دوستان تشکر می‌کنم و اتفاقا ممنون آنها هستم. در این بین علی خطیر هم زحمات زیادی کشید اما به‌نظر من این موضوع چیزی نبود که به دقیقه ۹۰ بکشد. استقلال زمانی می‌توانست پول پروپژیچ را بدهد که صیادمنش و تیام را فروخت.

اگر همان زمان که این بازیکنان فروخته شدند پول پروپژیچ داده می‌شد این همه استرس به هواداران و حتی خود مدیریت وارد نمی‌شد.» فتح‌الله‌زاده حرف‌هایش را با این جملات تمام کرد: «استقلال تیم خوبی دارد و یک مربی خوب هم بالای سر این تیم است ولی مشغول شدن ذهن مدیریت باشگاه روی داستان پروپژیچ باعث شد پاتوسی از این تیم برود. البته شنیده‌ام فتحی اعلام کرده می‌خواهد بهتر از او را بیاورد که امیدوارم این اتفاق رخ بدهد.»

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا