سلامت

مشکلات مالی پرسپولیس را مجبور به فروش ستاره هایش می کند؟ بیرانوند و علیپور در آستانه جدایی؟!

باوجود این که علیپور و بیرانوند به اردوی خارجی پرسپولیس نیز رفته اند اما تکلیفشان به طور کلی مشخص نیست و احتمال دارد به تیم های خارجی ترانسفر شوند. علیپور از ابتدای فصل نقل و انتقالات موضع خود را مشخص کرد و گفت که برای پیشرفت به فوتبال اروپا خواهد رفت. حتی برای گرفتن رضایت نامه او جلساتی با ایرج عرب برگزار کرد اما در نهایت قرار بر این شد که در صورت پرداخت ۷۰۰ هزار یورو، علیپور از پرسپولیس برود.

در این بین گفته می شد زولته وارخم بلژیک خواهان آقای گل پرسپولیس است اما این باشگاه بلژیکی نیز پس از بررسی وضعیت، از زیر بار پرداخت این مبلغ فرار کرد و حاضر نشد بند آزادسازی را فعال کند. پس از آن علیپور راهی تمرینات شد و اکنون نیز در اردوی ترکیه حاضر است اما گلایه های او از مدیریت پرسپولیس و همچنین علاقه اش به بازی در اروپا نشان می دهد که در صورت وجود پیشنهاد، احتمال جدایی او وجود دارد.

وضعیت بیرانوند نیز مشابه با علی علیپور است با این تفاوت که او حداقل ۲ پیشنهاد جدی را در جیب خود می بیند. او فصل گذشته نیز قصد داشت پس از جام جهانی پرسپولیس را ترک کند اما در این تیم ماند و حالا در ۲۶ سالگی می خواهد از جمع سرخ ها جدا شود تا راه پیشرفت خود را پیدا کند.

شرایط بیرانوند پیچیدگی های خاص خود را هم دارد و او باید علاوه بر ۷۰۰ هزار دلار پرسپولیس، شرایط دیگری را هم بسنجد و سپس راهی تیم مدنظر خود شود.

در نهایت جدایی این دو بازیکن یا حتی یکی از آن ها پرسپولیس را در شرایط سختی قرار میدهد و باشگاه باید ۲ ستاره جدید را در این دو پست به خدمت بگیرد اما با فروش آن ها رقم یک میلیون و ۴۰۰ هزار دلار به خزانه باشگاه وارد می شود که مبلغ قابل توجهی است.

پارس فوتبال

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا