ورزشی

نیمار؛ به این دلیل ممکن نیست

ورزش سه: بارسلونا قدرت مالی لازم برای خرید نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن را ندارد.

دیروز مراسم معارفه آنتوان گریزمان، ستاره ۲۸ ساله و جدید بارسلونا برگزار شد و جوزپ بارتومئو، رئیس این باشگاه اعتراف کرد بارسا برای تسهیل روند این انتقال مجبور به دریافت ۳۱.۵ میلیون پوند وام شده است.

بارسلونا - نیمار؛ به این دلیل ممکن نیست

اتلتیکومادرید قصد داشت هر چه زودتر رقم مورد نظر از فروش گریزمان را دریافت کند و با توجه به طولانی شدن روند این انتقال و جنجال های اخیر، بارسلونا چاره ای جز اخذ وام برای دادن پول باشگاه مادریدی و نهایی کردن انتقال گریزمان نداشت.

طبق ادعای نشریه دیلی میل، علیرغم شایعات فراوان هفته های اخیر در مورد بازگشت نیمار به نوکمپ، حالا و با این شرایط بارسلونا بعید است در تابستان امسال قدرت مالی خرید نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن را داشته باشد.

ناصر الخلیفی حتی پیشنهاد ورود بازیکنانی چون فیلیپ کوتینیو و عثمان دمبله را نیز به این معامله رد کرده و برای فروش نیمار حداقل همان ۲۲۲ میلیون یورویی که ۲ سال قبل پرداخت کرد را می خواهند.

بارسلونا در سال های اخیر مبالغ هنگفتی برای جذب بازیکن خصوصا در بخش هجومی صرف کرده و بازیکنانی چون فیلیپ کوتینیو، عثمان دمبله و اخیرا گریزمان با ارقام سنگین راهی نوکمپ شده اند.

با این تفاسیر به نظر می رسد از نظر مالی امکان خرید نیمار برای بارسلونا وجود نداشته و این موضوع تنها شایعات مرسوم نقل و انتقالات تابستانی باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا