سلامت

کاشت ابرو با موهای طبیعی

کاشت ابرو

کاشت ابرو یکی از راه‌های است که باعث می‌شود همواره ابروهای پرپشت داشته باشید. می‌توان گفت کاشت ابرو همانند کاشت مو می‌باشد. اما کاشت ابرو شرایط حساس‌تری دارد، بنابراین نیازمند به دقت و ظرافت بالاتری می‌باشد.

جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی

جهت بهره مندی از ۱۵% تا ۲۰% تخفیف همین حالا تماس بگیرید

ساعت تماس ۹ الی ۲۲

۰۹۱۰۹۵۰۵۴۴۷

۰۲۱۲۶۷۶۵۳۳۱

 

به‌طورکلی کاشت ابرو یا همان پیوند ابرو فرآیندی است که طی آن ابتدا موها را از کناره‌های گوش برمی‌دارند. زیرا موهای کناره گوش نرم‌تر و مانند موهای ابرو می‌باشد، از این قسمت مو استفاده می‌کنند و در امتداد ابروهای فرد کاشت می‌کنند. کاشت ابرو هم مانند کاشت مو است و پس از چند روز موهای ابروی کاشته‌شده ریزش پیدا می‌کنند و حدود سه ماه بعد موهای جدید ابرو جوانه زده و بعد از نه ماه پس از کاشت ابرو موهای ابرو کامل درآمده و تکمیل می‌شود.

 

کاشت ابرو با موهای طبیعی کاشت ابرو با موهای طبیعی

 

مدت زمان لازم کاشت ابرو

مدت زمان کاشت ابرو در حدود ۴ تا ۷ ساعت زمان نیاز دارد و با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. در یک جلسه درمانی بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ پیوند به هر یک از ابروها زده می‌شود.

این پیوند در ابتدا بر روی یک ابرو کاشته‌شده و سپس درباره آن با بیمار صحبت می‌شود و تا زمانی که بیمار از ابروی خود راضی باشد در ادامه‌این درمان برای ابروی دوم انجام شده و در صورت نیاز پس از کامل شدن ابروی دوم می‌توان دوباره ابروی اول را اصلاح کرد.

می‌توان گفت این روش درمانی سریع وبدون درد است البته امکان ورم و کبودی در اطراف چشم‌ها برای چند روز پس ازعمل جراحی وجود دارد، اما بعد از یک هفته هیچ نشانه‌ای از کاشت ابرو در صورت بیمار مشاهده نمی‌شود.

مراحل انجام کاشت ابرو

موهای مورد نیاز برای کاشت ابرو از ناحیه سر و در بیشتر مواقع از بغل گوش گرفته می‌شوند. برای این کار در ابتدا یک شکاف کوچک در سر ایجاد می‌ کنند تا بخشی کوچکی از موهای سر را از قسمت عقب سربردارند و سپس موهای برداشته شده را در زیر میکروسکوپ به پیازهای موی مجزا تقسیم می‌کنند.

سپس این پیازهای مو به صورت تک تک در قسمت ابرو کاشته می‌شوند تا به‌این ترتیب بتوان یک ظاهر کاملاً طبیعی برای ابرو ایجاد کرد.

به دلیل اینکه موی پیوند زده شده به ابرو از ناحیه سر گرفته می‌شود، این مو مانند موی خود بیمار رشد می‌کند. بنابراین باید آن را به‌طور مرتب اصلاح و تمیزکنید تا ظاهر طبیعی موهای ابروحفظ شود.

پس از کاشت ابرو شما می‌توانید بعد ازعمل آن را بر ظاهر خود مشاهده کنید. در ادامه طول کاشت ابرو در یک دوره می‌ریزد و پس از گذشت سه الی چهارماه رشد عادی خود را از سر می‌گیرد. پس از شش ماه شما می‌توانید نتایج نهایی حاصل از کاشت ابرو را مشاهده کنید.

کاشت ابرو با موهای طبیعی کاشت ابرو با موهای طبیعی

نکات مهم در کاشت ابرو

در کاشت تاج ابرو موها باید با یک زاویه مناسب و رو به بالا خوابانده شود.

زاویه خواباندن موها وقتی به سمت بدنه ابرو می‌رود به تدریج کاسته شود تا این‌که موها با زاویه صفر درجه به صورت مماس در پوست کاشته می‌شود. البته پس از رشد موهای کاشته‌شده و همچنین چرب‌کردن آن‌ها ابروی کاشته‌شده خوابیده می‌شود. اما این نکته قابل توجه است که که هیچ وقت ابروی کاشته‌شده از نظر خواب موها، کاملا شبیه ابروی طبیعی نخواهد شد.

عوارض کاشت ابرو

کاشت ابرو یک کاشت موی کوچک است. بنابراین عوارض جانبی کمی‌ دارد، ورم اطراف چشم نیز اغلب در عرض یک شب، ناپدید می‌شود.

پس از جراحی اولیه امکان دارد قسمتی از اطراف چشم کبود شود، ورم کند یا ملتهب شود، البته امکان خارش نیز وجود دارد که اگراین خارش طولانی شود ممکن است به دلیل عفونت باشد که باید سریعا درمان شود. خارش را می‌توان با پماد برطرف کرد.

نتایج کاشت ابرو

کاشت ابرو دائمی‌ است و خیلی سریع متوجه‌این تغییر درظاهر خود می‌شوید ، نتایج حاصل از کاشت ابرو در عرض دوازده ماه به‌دست می‌آید. در کل می‌توان گفت کاشت ابرو روشی بی‌خطر است و کاشت ابرو برای کسانی که موی ابروی خود را از دست داده‌اند یا اثر زخمی‌ در ابرو دارند روش مناسبی است.

 

کاشت ابرو با موهای طبیعی

کاشت ابرو با موهای طبیعی

 

پیوند ابرو مناسب چه کسانی است؟

کاشت ابرو برای افرادی که موی آن‌ها به‌طور کامل ریزش کرده و برای یک سال رشد ابرو نداشته‌اند و کسانی که ابروهایی کم پشت دارند برای پرپشت کردن ابروهایشان می‌توانند از این روش استفاده کنند.

لازم به‌ذکر است پیوند ابرو کار تخصصی است و جراح باید با فیزیولوژی مو و جهت رویش موهای ابرو در نقاط مختلف آشنایی کامل داشته باشد. به همین دلیل در بسیاری از موارد پیوند غیرصحیح باعث تصویر نامناسب و دائمی‌ می‌گردد.

کسانی که ازشکل و فرم ابروهایشان راضی نیستند و دائم از مداد ابرو برای تصحیح شکل آن استفاده می‌کنند. این افراد می‌توانند برای تغییرفرم ابروهایشان کاشت ابرو انجام دهند.

کسانی که یا جای بخیه در ابروهایشان دارند می‌توانند برای ترمیم جای آن‌ها از کاشت ابرو استفاده کنند.

کسانی که از تاتوی ابرو خود راضی نیستند و از فرم آن‌ها خسته شده‌اند نیز می‌توانند با استفاده از تکنیک های خاص و حرفه‌ای روی تاتوی خود کاشت ابرو انجام دهند.

کسانی که به دلیل بیماری های خاص ابروی خود را از دست داده‌اند برای پرکردن ابروهایشان می‌توانند کاشت ابرو انجام دهند.

خط شکستگی در ابرو که باعث ریزش مو شده‌اند.

هزینه کاشت ابرو

معمولاً هزینه کاشت براساس عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم‌ترین عوامل آن می‌توانید ناحیه‌ای که قرار است تحت عمل قرار بگیرد، ضخامت و تراکم ابرو، و تعداد پیوندهای موی مورد نیاز برای ایجاد ظاهر طبیعی و مطلوب بستگی دارد.

نکته مهم درهزینه این عمل مهارت پزشک می‌باشد. مراحل کاشت ابرو به مدت کمی‌ قابل اجرا می‌باشد و شما می‌توانید فرم ابرو خود را در همان جلسه درمان مشاهده کنید.

به‌طور‌کلی می‌توان گفت هزینه کاشت به عوامل متعددی شامل پزشک جراح، تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای جراحی، تعداد فولیکول‌های موجود، زمان و کار صرف شده توسط جراح و به محلی که قصد دارید در آن این عمل را انجام دهید، بستگی خواهد داشت.

در آخر در کلینیک‌هایی که از پیشرفته‌ترین دستگاه‎های روز دنیا استفاده می‌کنند هزینه کاشت ابروی طبیعی را بیشتر محاسبه می‌کنند.

کاشت ابرو با موهای طبیعی کاشت ابرو با موهای طبیعی


جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی

 

دکتر حمیدرضا وفایی

جراحی پلاستیک آمیزه‌ای از علم، هنر و توانمندی جراح است. دکتر حمیدرضا وفایی پس از اخذ  بورد  تخصصی جراحی زیبایی و پلاستیک و طی دوره های لیزر درمانی در حال حاضر ارائه دهنده ی خدماتی چون جراحی زیبایی بینی، شکم و سینه، جراحی افتادگی پلک، کاشت مو و ابرو، لیپوماتیک و پیکرتراشی، تزریق ژل، چربی و بوتاکس می باشد.

جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی

 

جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر روی آدرس زیر کلیک کنید.

www.dr-vafaei.com

جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی

جهت بهره مندی از ۱۵% تا ۲۰% تخفیف همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۰۹۵۰۵۴۴۷

۰۲۱۲۶۷۶۵۳۳۱

جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، ساختمان پزشکان کاج

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا